Sluneční brýle ADIDAS Sport SP0062 Matte Black/Brown Mirror

Elegantní a pohodlný model s rámem vyrobeným z odlehčeného plastu a zrcadlovými čočkami, které dodávají vašim brýlím styl a posilují výhody kontrastních čoček? To jsou sluneční brýle Adidas Sport SP0062 navržené speciálně pro muže.

2.690 CZK
Dostupnost: Na objednání (2-5 dní)

Protože nejsme e-shop, upřednostňujeme osobní převzetí všech kol, proto v případě, že máte o tento produkt zájem, volejte na telefonní číslo ...

+420 722 926 086

... a my vám velice rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a případně domluvíme detaily prodeje. Děkujeme!

Sluneční brýle Adidas Sport SP0062 jsou součástí nejnovější Adidas Sport kolekce navržené pro muže. Tento elegantní model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho jednolitý rám je ideální volbou pro kulaté, hranaté a srdcové tváře. Materiál použitý na výrobu tohoto rámu je odlehčený plast, který zaručuje spolehlivost a odolnost. Zrcadlové čočky dodávají styl vašim brýlím. Zajišťují maximální ochranu a posilují výhody kontrastních čoček – což je vysoká ostrost za všech povětrnostních podmínek a zabraňovaní únavě. Hliníkové bočnice zajišťují komfortní nošení a individuální nastavení přímo pro vás.

Tento model se chlubí rychlým systémem výměny skel a možností dovybavení kompatibilním dioptrickým klipem SP5014-CI (není součást balení), takže si odteď už vystačíte jen s jedněmi brýlemi.

 

Váha: 43 g
Typ čoček: Contrast Mirror