Sluneční brýle ADIDAS Sport SP0059 Matte Black/Smoke Polarized

Elegantní a pohodlný model s rámem vyrobeným z odlehčeného plastu a s polarizovanými skly eliminují oslňující, od povrchů odražené světlo? To jsou sluneční brýle Adidas Sport SP0059 pro ženy i muže (unisex).

2.190 CZK
Dostupnost: Na objednání (2-5 dní)

Protože nejsme e-shop, upřednostňujeme osobní převzetí všech kol, proto v případě, že máte o tento produkt zájem, volejte na telefonní číslo ...

+420 722 926 086

... a my vám velice rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a případně domluvíme detaily prodeje. Děkujeme!

Sluneční brýle Adidas Sport SP0059 jsou součástí nejnovější Adidas Sport kolekce navržené pro ženy i muže (unisex). Tento elegantní model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a polarizovaná skla eliminují oslňující, od povrchů odražené světlo napříč celým zorným uhlem. Garance perfektního podání hloubek a vzdáleností spolu s dokonalým prostorovým vnímáním i za nejjasnějšího počasí. Materiál použitý na výrobu rámu je odlehčený plast, který zaručuje spolehlivost a odolnost. Hliníkové bočnice jsou lehké a zajišťují komfortní nošení. Nastavitelné nosní polštářky i lehké hliníkové bočnice zaručují pohodlné nošení a individuální nastavení přímo pro vás.

 

Váha: 23 g

Optika: Polarized