Sluneční brýle ADIDAS Sport SP0057 Blue/Gradient Or Mirror Violet

Elegantní a pohodlný model s rámem vyrobeným z odlehčeného plastu a zrcadlovými čočkami, které garantují vysokou ostrost a zabraňují únavě? To jsou sluneční brýle Adidas Sport SP0057 navržené pro ženy i muže (unisex).

2.190 CZK
Dostupnost: Na objednání (2-5 dní)

Protože nejsme e-shop, upřednostňujeme osobní převzetí všech kol, proto v případě, že máte o tento produkt zájem, volejte na telefonní číslo ...

+420 722 926 086

... a my vám velice rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a případně domluvíme detaily prodeje. Děkujeme!

Sluneční brýle Adidas Sport SP0057 jsou součástí nejnovější Adidas Sport kolekce navržené pro muže i ženy (unisex). Tento elegantní celorámový model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho obdélníkový rám je ideální volbou pro kulaté a oválné tváře. Materiál použitý na výrobu tohoto superlehkého a pružného rámu je odlehčený plast TR90, který zaručuje spolehlivost a odolnost.  Zrcadlové čočky HDC zvýrazňují kvalitu slunečních paprsků, barev a kontrastů pro zlepšení výkonu a bezpečnosti v různých světelných podmínkách. Také posilují výhody kontrastních čoček – což je vysoká ostrost za všech povětrnostních podmínek a zabraňovaní únavy. Nastavitelné nosní polštářky s gumou na vnitřní straně zajišťují výjimečné pohodlí, maximální přilnavost a vynikající výkon bez ohledu na sport.

 

Váha: 32 g

Optika: Contrast Mirror