Sluneční brýle ADIDAS Sport SP0047 Matte Black/Smoke Polarized

Elegantní a pohodlný model s rámem vyrobeným z odlehčeného plastu a s polarizovanými skly eliminují oslňující, od povrchů odražené světlo. To jsou sluneční brýle Adidas Sport SP0047 navržené speciálně pro muže.

2.090 CZK
Dostupnost: Na objednání (2-5 dní)

Protože nejsme e-shop, upřednostňujeme osobní převzetí všech kol, proto v případě, že máte o tento produkt zájem, volejte na telefonní číslo ...

+420 722 926 086

... a my vám velice rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a případně domluvíme detaily prodeje. Děkujeme!

Sluneční brýle Adidas Sport SP0047 jsou součástí nejnovější Adidas Sport kolekce navržené pro muže. Tento elegantní model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a polarizovaná skla eliminují oslňující, od povrchů odražené světlo napříč celým zorným uhlem. Garance perfektního podání hloubek a vzdáleností spolu s dokonalým prostorovým vnímáním i za nejjasnějšího počasí. Materiál použitý na výrobu tohoto rámu je ultralehký polykarbonát, který zaručuje spolehlivost a odolnost, zatímco gumové koncovky podporují váš komfort. Nastavitelné nosní polštářky zaručují pohodlné nošení a individuální nastavení přímo pro vás. Modely jsou k dostání v rozmanité škále barev a bonusem je zlatá verze s logem trojlístku na přední straně.

 

Váha: 32 g

Optika: Polarized