Cyklo u Matesa
Poupětova 1166/4, Olomouc +420 722 926 086

Sluneční brýle ADIDAS Sport SP0047 Matte Black/Bordeaux

Elegantní a pohodlný model s rámem vyrobeným z odlehčeného plastu a technologií v čočkách Kolor Up™, která poskytuje detailní vidění odcloněním modrého světla a UV paprsků? To jsou sluneční brýle Adidas Sport SP0047 pro muže.

3.490 Kč Ušetříte 1.700 Kč
1.790 CZK
Dostupnost: 2-5 dní

Protože nejsme e-shop, upřednostňujeme osobní převzetí veškerého zboží. Proto v případě, že máte o tento produkt zájem, volejte na telefonní číslo ...

+420 722 926 086

... a my vám velice rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a případně domluvíme detaily prodeje. Děkujeme!

Sluneční brýle Adidas Sport SP0047 jsou součástí nejnovější Adidas Sport kolekce navržené pro muže. Tento elegantní polorámový model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho obdélníkový rám je ideální volbou pro kulaté a oválné tváře. Materiál použitý na výrobu tohoto rámu je ultralehký polykarbonát, který zaručuje spolehlivost a odolnost, zatímco gumové koncovky podporují váš komfort. Díky technologii Kolor Up™ čočky poskytují detailní vidění a zvýšenou vizuální preciznost odcloněním modrého světla a UV paprsků. Nastavitelné nosní polštářky zaručují pohodlné nošení a individuální nastavení přímo pro vás. Modely jsou k dostání v rozmanité škále barev a bonusem je zlatá verze s logem trojlístku na přední straně.

 

Váha: 32 g

Optika: Colour-up