Sluneční brýle ADIDAS Sport SP0047 Black/Smoke

Elegantní a pohodlný model s rámem vyrobeným z odlehčeného plastu a zrcadlovými čočkami, které garantují vysokou ostrost a zabraňují únavě? To jsou sluneční brýle Adidas Sport SP0047 navržené speciálně pro muže.

1.590 CZK
Dostupnost: Na objednání (2-5 dní)

Protože nejsme e-shop, upřednostňujeme osobní převzetí všech kol, proto v případě, že máte o tento produkt zájem, volejte na telefonní číslo ...

+420 722 926 086

... a my vám velice rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a případně domluvíme detaily prodeje. Děkujeme!

Sluneční brýle Adidas Sport SP0047 jsou součástí nejnovější Adidas Sport kolekce navržené pro muže. Tento elegantní polorámový model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho obdélníkový rám je ideální volbou pro kulaté a oválné tváře. Materiál použitý na výrobu tohoto rámu je ultralehký polykarbonát, který zaručuje spolehlivost a odolnost, zatímco gumové koncovky podporují váš komfort. Zrcadlové čočky garantují vysokou ostrost za všech povětrnostních podmínek, chrání vaše oči proti vnějším vlivům a zabraňují únavě. Nastavitelné nosní polštářky zaručují pohodlné nošení a individuální nastavení přímo pro vás. Modely jsou k dostání v rozmanité škále barev a bonusem je zlatá verze s logem trojlístku na přední straně.

 

Váha: 32 g

Typ čoček: Contrast