MTB Tretry FLR F75 White/N.Yellow - 44

Model F-75 se vyznačuje pokročilými technologiemi, tuhým přenosem síly a maximálním pohodlím. Podrážky s karbonovou vložkou M350, systému šněrování Atop, široce rozmístěné TPU nášlapy. To jsou hlavní přednosti nového modelu treter.

Dostupné varianty:

3.591 CZK
Dostupnost: Na objednání (2-5 dní)

Protože nejsme e-shop, upřednostňujeme osobní převzetí všech kol, proto v případě, že máte o tento produkt zájem, volejte na telefonní číslo ...

+420 722 926 086

... a my vám velice rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a případně domluvíme detaily prodeje. Děkujeme!

Model F-75 se vyznačuje pokročilými technologiemi, tuhým přenosem síly a maximálním pohodlím. Díky využití podrážky s karbonovou vložkou M350 poskytuje model F75 výkonný a efektivní základ pro přenos energie přímo do pedálů.

Na výrobu byla použita kůže z mikrovlákna a bezešvý svršek s vložkami z nylonové síťoviny napomáhá ventilaci. Díky jednoduchému a snadno použitelnému systému šněrování Atop nabízí bezpečné a přesné uchycení na chodidlo. Mezi další funkce patří široce rozmístěné TPU nášlapy pro jistější oporu a odnímatelné hroty na špičce pro lepší trakci v horších podmínkách. Stélka z materiálu EVA je tvarovaná, prodyšná a s dvojitou hustotou.

Hmotnost 355 g