Cyklo u Matesa
Poupětova 1166/4, Olomouc +420 722 926 086

MTB Tretry FLR F55 Black - 40

Boty z kvalitního syntetického svršku s nízkoprofilovými pásky na suchý zip a podrážkou M250? K tomu odnímatelné hroty na špičce a šest panelů ze síťoviny? Ano, to jsou MTB tretry F55.

Dostupné varianty:

2.090 CZK
Dostupnost: 2-5 dní

Protože nejsme e-shop, upřednostňujeme osobní převzetí veškerého zboží. Proto v případě, že máte o tento produkt zájem, volejte na telefonní číslo ...

+420 722 926 086

... a my vám velice rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a případně domluvíme detaily prodeje. Děkujeme!

Klasická a cenově dostupná obuv F-55 III s vysokým výkonem je prvotřídní všestrannou volbou. Je vyrobena z kvalitního syntetického svršku se šesti vloženými panely ze síťoviny, které zaručují dostatečné větrání nohou.

Bota je vybavena třemi nízkoprofilovými pásky na suchý zip, které zajišťují přesné a bezpečné upevnění, a snadno je nastavíte během jízdy. Perforovaný ergonomický jazyk zase díky své prodyšnosti rychle odvádí vlhkost.

Model F-55 III je vybaven aktualizovanou MTB podrážkou M250, vyrobenou z nylonu pro vynikající přenos energie, a pyšní se výstupky podrážky s dvojitou hustotou. Ty zvyšují přilnavost v terénu. Další vychytávkou jsou odnímatelné hroty na špičce pro lepší trakci v zimním počasí nebo při cyklokrosu. Podpora klenby po celé délce zajišťuje, že se podrážka časem nesbalí a dobře polstrovaný jazyk pomáhá rovnoměrně rozložit tlak na nohu a pohlcovat vibrace na trati.

Hmotnost 323 g