LOOK 795 Blade Disc Rival Etap Interference Red Glossy/Mat Look R38D Wheel - XS

LOOK 795 Blade Interference má aero rám osazený karbonovými koly LOOK R 38 D a 12rychlostní bezdrátovou sadou SRAM Rival AXS. Díky klikám s převodníky 48x35 a kazetě 10x30 je tento stroj připraven zvládnout jakýkoli profil trasy.

Dostupné varianty:

189.990 CZK
Dostupnost: Na dotaz

Protože nejsme e-shop, upřednostňujeme osobní převzetí všech kol, proto v případě, že máte o tento produkt zájem, volejte na telefonní číslo ...

+420 722 926 086

... a my vám velice rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a případně domluvíme detaily prodeje. Děkujeme!

Propracované linie rámu v kombinaci s nejnovějším bezdrátovým řazením – seznamte se s kolem LOOK 795 Blade Interference. Aero rám je osazen 12rychlostními komponenty SRAM Rival eTap AXS, nabízející plynulé řazení a inovativní rozsah převodů. LOOK 795 Blade Interference je kolo, které ve vás probudí závodníka!

Sedlové vzpěry modelu 795 Blade jsou navrženy pro maximální účinnost. Absence třmenu mezi nimi a také jejich zakřivený tvar jim umožňuje ohýbat se pod silou přenášenou zadním nábojem. Zadní náboj tak zůstává v neustálém kontaktu s povrchem silnice, což zajišťuje optimální přenos síly i lepší přilnavost a kontrolu. LOOK 795 Blade je navržen pro snadnou údržbu a integruje kabely do rámu. Je kompatibilní s mechanickými řadami stejně jako s elektrickými řadami, a to jak pro rámy s kotoučovými brzdami, tak pro ráfkové brzdy.

ELEKTRIZUJÍCÍ BARVA
LOOK uvádí na trh první bezdrátovou elektronickou sadu 2x12 rychlostí za bezkonkurenční cenu. Poprvé ve své historii nabízí finální rámec, který podporuje uvedení nové skupiny SRAM RIVAL eTap AXS. Speciálně pro tuto řadu byla navržena barva INTERFERENCE RED: sytě červená barva obohacená o jemné černé odlesky, které upoutávají pozornost v závislosti na úhlu dopadu světla.