LOOK 785 Huez Disc Rival Etap Interference Red Mat/Glossy Look R38D Wheel - XS

LOOK 785 Huez Interference je dokonalé silniční kolo pro vrchaře, které je vybaveno bezdrátovou sadou SRAM Rival AXS s 2x12 převody a karbonovými zapletenými koly LOOK R38D.

Dostupné varianty:

154.990 CZK
Dostupnost: Na dotaz

Protože nejsme e-shop, upřednostňujeme osobní převzetí všech kol, proto v případě, že máte o tento produkt zájem, volejte na telefonní číslo ...

+420 722 926 086

... a my vám velice rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a případně domluvíme detaily prodeje. Děkujeme!

Slavný rám LOOK 785 Huez je navržen tak, aby byl lehký, všestranný a pohodlný. Nová sada 2x12 rychlostí SRAM Rival AXS jej dokonale doplňuje. Tato bezdrátová sada s širokým rozsahem převodů nabízí plynulé a efektivní řazení. Díky klikám s převodníky 48x35 a kazetě 10x30 nebude žádný kopec příliš náročný. Agresivní černo-červený design dodává této sestavě odvážný charakter, díky kterému můžete s jistotou zdolávat kilometry i výškové metry.

DOKONALÁ KOMBINACE, KTERÁ SE POSTAVÍ VŠEM VÝZVÁM
- Rám navržený tak, aby kombinoval lehkost, všestrannost a dynamiku, výsledek 30 let zkušeností s karbonem
- Nejnovější bezdrátová sada SRAM Rival AXS, která nabízí širokou škálu využití
- Gradientní barevný design, který vyzařuje agresivní charakter pro asertivní styl
- Karbonová zapletená kola LOOK R 38 D

ELEKTRIZUJÍCÍ BARVA – PRO REVOLUČNÍ SADU
Slavná americká značka opět přináší revoluci do světa cyklistiky a uvádí na trh první bezdrátovou elektronickou sadu s 2x12 rychlostmi, a to za nejlepší cenu na trhu. Proto společnost LOOK CYCLE poprvé ve své historii nabízí finální unikátní celek na podporu uvedení nové skupiny SRAM RIVAL ETAP AXS. Barva INTERFERENCE RED byla navržena speciálně pro tuto řadu: sytě červená barva obohacená o jemné černé odlesky, které upoutávají pozornost v závislosti na úhlu dopadu světla.

INTERFERENCE RED MAT GLOSSY
Speciální nastavení pro speciální kolo. Lehký, dynamický rám 785 Huez je kombinován se 100% karbonovými 38mm koly LOOK, která zvyšují setrvačnost a rychlost na rovnějších úsecích trati. Tuto všestrannost doplňuje nová bezdrátová sada SRAM Rival AXS. Široký rozsah převodů, který zahrnuje klikovou sadu 48x35 a kazetu 10x30, nabízí mimořádně široké možnosti použití. Elegantní, dokonalé univerzální kolo, které je obohaceno o agresivní gradientní lakování pro jezdce, kteří vyžadují více.