LAPIERRE Sensium JUNIOR

Sháníte spolehlivé, všestranné a pohodlné silniční kolo pro jezdce s výškou postavy od 130 do 155 cm? Model LAPIERRE Sensium Junior splňuje vaše požadavky. Má odlehčený rám, speciálně upravenou vidlici, velké 27,5palcová kola a kvalitní brzdy.

23.490 CZK
Dostupnost: Na dotaz

Protože nejsme e-shop, upřednostňujeme osobní převzetí všech kol, proto v případě, že máte o tento produkt zájem, volejte na telefonní číslo ...

+420 722 926 086

... a my vám velice rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a případně domluvíme detaily prodeje. Děkujeme!

Model LAPIERRE Sensium Junior je silniční kolo pro mladé závodníky. Jeho lehký hliníkový rám je vybaven velkými 27,5palcovými koly, přesto je určen pro jezdce s výškou postavy od 130 do 155 cm. Model je osazen speciálně upravenou vidlicí New Sensium Junior alloy, zadní přehazovačkou Shimano Claris RD, brzdami Alhonga Cantilever HJ a 2x8 rychlostní sadou. Kvalitní komponenty zajišťují spolehlivost, bezpečnost a hladký průběh začátků na výkonných silničních strojích. Součástí výbavy je také teleskopická sedlovka uložená v rámu, kterou jde možno doplnit přídavnou baterií k rámu místo košíku na láhev.

Značka LAPIERRE je zárukou kvality. Technologická inovace, proslulý design, zkušenosti nejvýznamnějších závodních podniků. To vše se odrazilo na výrobě jízdních kol, elektrokol, sportovního oblečení, komponentů nebo cyklistického příslušenství.